En İyi Multivitaminler

By edalisaa | Posted in Gıda | Views
En İyi Multivitaminler

Multivitaminler, içinde yağ asitleri ve bakteriler içeren aynı zamanda vitaminler ve mineraller bulunan farklı besinlerden oluşan takviye edici gıdalardır. Doğal beslenme yerine geçmez beslenmeye yardımcı olur. Kapsül, hap, çiğnenebilir formlar ve içilebilir sıvı formda ( şurup ) bulunmaktadırlar. Multivitamin desteklerinin içerisinde bulunan demir, selenyum, A vitamini, C vitamini ve B6 vitamini gibi mineraller ve vitaminler bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunmaktadır. Hem bağışıklığı destekleyici özellikleri vardır hem de birçok farklı metabolizmada yer alarak düzenlemeye yardımcı olurlar. Gıda takviyeleri ilaç değildir ve hastalık iyileştirme gibi güçleri mevcut değildir, sadece gıda takviyesidir. Et ürünleri tüketmeyen kişilerin yanı vejetaryen kişilerin kullanması çok önemli sayılmaktadır. Et tüketiminde içerisindeki önemli maddeler ve besinler alınamayacağı için multivitamin tüketimi et tüketmeyen kişiler için uygun bir seçim olacaktır. Vücut geliştirme ile uğraşan sporcu kişiler için vitamin gereksinimi arttığı için, multivimanler kullanılarak ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Multivitaminler yaralanma gibi sorunlarda hemen iyileşim göstermede etkili olacaktır. Hamile anne adayları için özel tasarlanan multivitaminler mevcuttur. Bu multivitaminler sayesinde hamile kadınlar, hem bebek için hem de kendisi için gerekli olan tüm besinleri karşılamış olacaktır. Aynı şekilde çocuklar için de özel olarak formül ile hazılanmış multivitaminler mevcuttur. Lezzetli aromalar ile içilebilir formlara getirilmiştir. Vitamin ya da mineral eksikliği dolayısıyla ek gıda kullanmak için ürünler kullanılmadan önce uzman bir hekime başvurulması doğru olacaktır. Kadınlar için adet döneminde multivitamin alımı yararlı olabilir. Adet döneminde vücutta doğal demir kaynakları azalmaktadır. Multivitaminler sayesinde gerekli olan tüm ihtiyaçlar karşılanacaktır.


Ligone Beta-Glucan 100

Score: 96%

27
1
1

Ligone Beta-Glucan

Ligone Beta-Glucan Probiotic Multivitamin, içindeki 2 milyar probiyotik karışım aynı zamanda vitaminler ve mineraller içeren özel formülasyonlu bir gıda takviyesidir. İçinde, 100 miligram Glukan, 2 milyar probiyotik karışım, 250 mcg lutein, 13 vitamin ve 12 mineral bulunmaktadır ve yetişkin kullanımı için üretilmiştir.

Ligone Beta Glucan Probiyotik multivitamin takviyesindeki etken maddeler vücuttaki bağışıklı sistemini düzenlemeye ve normal seyrini korumaya yardımcı olmaktadır. Sindirim sistemini düzenler, sağlığını korur. İçerisindeki besinlerin yararları; A vitamini göz sağlığı ve görme yetisi için önemli bir vitamindir. B1, B2 ve B6 vitaminleri enerji oluşum metabolizmasının normal fonksiyonlarını korur. Folat ( folik asit ) amino asit sentezinin normal fonksiyonlarını düzenler. D vitamini kas ve kemikler için önemlidir. Cilt ve saç pigmentasyonu için içeriğinde bakır bulunmaktadır. Çinko, bağışıklık sisteminde normal fonksiyonlara katkıda bulunur, destekler. Selenyum, normal tiroid fonksiyonlarına katkıda bulunmaktadır. Krom makro besin ögelerinin metabolizmasının normal fonksiyonlarına katkıda bulunur.

İçeriğinde aspartam, GDO, somuz katkı maddeleri ve glüten bulunmamaktadır.

One Up Multivitamin 100

Score: 93%

27
2
2

One Up Multivitamin

One Up Multivitamin, yüksek standartlara sahip tesislerde üretilen, günlük ihtiyacı karşılayan multi vitamin- mineral içeriğine sahip, içerisinde taurin, L- karnitin, ginseng, Q10 koenzim ilavesi bulunan bir takviye gıdadır. Multivitamin alınan takviyeleri normal gıda yerine geçmemektedir.

Doğal beslenme ile alınabilecek besinleri içermektedir. One Up Multivitamin 60 Kapsül, bir ilaç değildir ve hastalıkları iyileştirme gibi bir etkisi yoktur. İçeriğinde, aspartam, renk verici boya maddeleri, GDO, glüten, domuz katkı maddeleri, laktoz ve koruyucu maddeler bulunmamaktadır.

Gıdanın menşei ülkesi Türkiyedir fakat gıdanın ana bileşeninin menşe ülkesi farklıdır. Vücut için gerekli olan A vitamini, B vitaminleri, C vitaminleri ve selenyum, magnezyum, çinko, demir gibi 20 aktif bileşeni tek bir kapsülde One Up Multivitamin’de bulunmaktadır. ISO 9001, 22000, GMP ve helal sertifikalı tesislerde üretimi yapılıp satışa sunulmuştur.

One Up Multivitamin kapsül için günlük alınması gereken miktar 1 kapsül ile sınırlıdır. Tavsiye edilen doz dışına çıkılmamalı ve fazla kullanımı yapılmamalıdır. Nemli ortamda saklanmamalı, serin ve kuru ortamda tutulmalıdır. Ürünün üzerinde mevcut olan son tüketim tarihinin geçmemesi önerilmektedir.

GNC Mega Men 100

Score: 90%

20
2
3

GNC Mega Men

GNC Mega Men, erkekler için özel olarak üretilmiş yoğun bitkisel ekstre karışımı, Amino asit ilaveli bir gıda takviyesidir. Yüksek konsantrasyon içeren vitamin ve mineraller ve özel bitkisel ekstreler, amino asitler ile desteklenmiş bir multivitamindir.

GNC Mega Men içerisinde L-karnitin, glutamin, metiyonin ve taurin gibi amino asitler mevcuttur. Bileşenlerin etkinliği zamana yayılmıştır çünkü salınımlı tablet formundan oluşmaktadır.

İçeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin etkileri şunlardır; A vitamini sayesinde göz sağlığı ve görme yetisi korunur. İçeriğinde, aspartam, renk verici boya maddeleri, GDO, glüten, domuz katkı maddeleri, laktoz ve koruyucu maddeler bulunmamaktadır. B16 ve B12 vitaminleri enerji metabolizmasındaki normal oluşumu düzenler ve destekler. Folat ( folik ) asit, amino asit sentezinin normal işleyişine katkı sağlar. İçeriğindeki çinko bağışıklık sistemi için oldukça önemlidir ve destekler. GNC Mega Men içinde 12 çeşit ilave bitkisel ekstre bulunur.

Eczacıbaşı Medigard Vitamin Mineral Kompleks 100

Score: 88%

16
2
4

Eczacıbaşı Medigard Vitamin Mineral Kompleks

Eczacıbaşı Medigard Vitamin Mineral Kompleks CoQ10, tablet formdadır ve içerisinde 60 adet tablet bulundurmaktadır. Yetişkin bireyler günde sadece 1 adet tercihe bağlı yemekler ile birlikte tüketmelidir. Koenzim q10 içeren formülü ve içerisinde bulunan vitaminler, mineraller ile vücudumuzda gerçekleşen tüm işlemlerde görev almaktadır. Organizmalarımızda birçok işin aksamadan devam etmesi için önemlidir. 

Multivitamin takviyeleri normal beslenmenin yerine geçmez, beslenmeye destek olur. Eczacıbaşı Medigard Vitamin Mineral Kompleks CoQ10, emilimi oldukça kolaylaştırılmış selat formda mineraller içeren bir gıda takviyesidir.

Etken maddeleri ve görevleri; İçeriğindeki magnezyum yorgunluk ve bitkinlik gibi belirtileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Selenyum, normal tiroid fonksiyonlarına ve saçın ve tırnakların korunmasına yardımcı olmaktadır. Krom makro besin ögelri metabolizmasının normal fonksiyonlarını destekler. C vitamini ve çinko bağışıklığın düzenlenmesinde normal fonksiyonlara katkıda bulunur. C vitamini kemik gelişimi için gerekli kollajen oluşumunu desteklemektedir. B6 vitamini enerji oluşum metabolizmasının normal fonksiyon çalışmasına yardımcı olmaktadır. A vitamini, göz sağlığı ve görme yetisinin korunmasını sağlar. B12 vitamini kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkı sağlar. İçeriğinde arı poleni tozu, kokusuz sarımsak tozu, Panax Ginseng kökü gibi ekstratlar mevcuttur.

Nature's Supreme Gummies 100

Score: 88%

15
2
5

Nature's Supreme Gummies

Nature's Supreme Gummies Multivitamin for Adults, içeriğinde aspartam, koruyucu maddeler, domuz katkı maddeleri, GDO, et ürünleri, glüten ve laktoz bulundurmamaktadır. 

Yetişkin bireyler gün içerisinde 2 adet çiğnenebilir form tüketmesi önerilmektedir. Doğal meyve aromalı, kolay tüketimli, lezzetli çiğnenebilir formu ve bitkisel kaynaklı içerikli yüksek servis sunan avantajlı boyuyla ideal bir multivitamin gıda takviyesidir. GMP sertifikalı yüksek standartlara sahip tesislerde üretimi gerçekleştirilip satışa sunulmuştur.

Nature's Supreme Multivitamin for Adults; içeriğinde çilek, ahududu ve yaban mersini kullanılarak elde edilmiş doğal meyve aroması ve içindeki çinko ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir.

Çiğnenebilir formunun içinde, A, B6, B12, C, D2 ve E vitaminleri, biotin, folik asit ve çinko bulunmaktadır. Bitkisel içerikli olması nedeni ile vejetaryen kullanımına uygun bir gıda takviyesidir. Formülünde tatlandırıcı maddeler içermemektedir. Pektin bazlıdır ve jelatin içermemektedir.

Tek kutunun içerisinde 120 adet çiğnenebilir formda bulunmaktadır.

 

Nature's Supreme for Men 100

Score: 85%

18
3
6

Nature's Supreme for Men

Nature’s Supreme Multivitamin for Men içeriğinde aspartam, koruyucu madde, renk verici boya, glüten, GDO, domuz maddeleri ve katkıları bulundurmamaktadır.

Test edilmiş içerik kalitesi ve güven veren bandrol uygulaması ile patentli hammedeler içeren yüksek ekonomik boyda bir multivitamindir. Türkiye’de satılmakta olan multivitaminler içerisinde sadece Nature’s Supreme Multivitamin for Men’in içinde zerdeçal bulunmaktadır. Erkek bireylerin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri içersinde bulunduran Nature’s Supreme Multivitamin for Men bir gıda takviyesidir.

Erkekler için özel olarak geliştirilmiştir ve ihtiyaç olan ginseng, koenzim Q10, zerdeçal ile desteklenen bir formülü vardır. Kapsülleri tamamen bitkisel üretilmiştir bu nedenle vejetaryen kullanımı için uygun bir gıda takviyesidir.

2200, GMP, helal, ISO9001 sertifikası bulunan üretim tesislerinde üretilip kullanıma sunulmaktadır. Ürünün menşei ülkesi Fransa’dır. 100 kapsül uzun süreli kullanım sağlamaktadır. İçeriğiindeki B6 vitamini, normal fonksiyonlarda seyir eden protein ve glikojen metabolizmasına katkı sağlamaktadır. Biotin, saç sağlığı için önemlidir ve multivitamin içerisinde bolca mevcuttur. Kemiklerin korunması ve sağlığı için içeriğinde D vitamini vardır. B12 vitamini, yorgunluk ve bitkinlik gibi belirtilerin ortadan kalkması için gereklidir.

 

Nature's Supreme for Women 100

Score: 83%

16
3
7

Nature's Supreme for Women

İçeriğinde Cranberry bulunan Nature’s Supreme Multivitamin for Women, patentli ham maddesi, test edilmiş yüksek kalitesi ve yüksek servis sayısı ile yararlı bir gıda takviyesidir. Kadınların kullanımı için özel olarak üretilmiştir.

Günlük ihtiyaç olan vitamin ve minerallerin alınmasını sağlamaktadır. Nature’s Supreme Multivitamin for Women, Türkiye’deki multivitaminlerin içerisinde ‘’turna yemişi’’ bulunduran ilk ve tek multivitamin gıda takviyesidir.

İçinde bulunan mineral ve vitaminlerin vücuda yararı; folat, normal kan oluşumuna katkı sağlayacaktır. Yorgunluk ve bitkinliği B12 vitamini etkileri ile azaltmaktadır. Vücuttaki normal enerji üretim metabolizmasının düzenlenmesi için C vitamini yararlı olacaktır. Kemiklerin korunması ve sağlığı açısından D vitamini içeriği bolca bulunmaktadır. İçeriğindeki biotin, cildin korunması ve normalliği için bulunmaktadır. Nature’s Supreme Multivitamin for Women, Menşeii ülkesi Fransa’dır. Güçlendirilmiş formülünün içinde Q10 enzim ve turna yemişi bulunur. 22000, GMP, Helal, ISO 9001 sertifikalarına sahip tesislerde üretimi yapılıp satışa sunulmaktadır. 

Kadınlara özel multivitamin, 30 farklı bileşen ile zenginleştirilmiş bir yapıdadır. Kapsülleri tamamen bitkisel içeriklidir ve vejetaryen bireylerin kullanımı için uygundur. İçeriğinde, aspartam, renk verici boya maddeleri, GDO, glüten, domuz katkı maddeleri, laktoz ve koruyucu maddeler bulunmamaktadır.

Ocean Mummy 100

Score: 82%

10
2
8

Ocean Mummy

Ocean Mummy Multivitamin, anne adaylarının kullanımı için oldukça uygundur. IFOS onaylıdır ve içeriğinde Omega-3 ve mineral ilavelidir. Yetişkin bireyler günde yalnızca 1 adet kapsül tercihen yemeklerden sonra kullanımı önerilmektedir.

İçeriğinde aspartam, GDO, domuz katkı maddeleri, laktoz, glüten, koruyucu madde ve et ürünleri bulunmamaktadır. İçinde 10 vitamin ve 4 mineral barındıran Ocean Mummy Multivitamin, günlük ihtiyacı karşılayan değerlerdedir.

Kapsül kaynağı balık jelatininden oluşmaktadır. Vejetaryen kullanımına uygun değildir. Anne adaylarının takviye folik asit alımı yapması, folat düzeyini arttırır. Düşük folat düzeyleri nöral tüp kusurlarında risk faktörü oluşturmaktadır. Dokosahekzaenoik asit (DHA)’in anne adayı tarafından kullanımı fetüsün ya da emzirilen bebeğin beyin ve göz fonksiyonlarının normal haline yardımcı olmaktadır.

İçeriğinde bulunan B6 ve B12 vitaminleri kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkı sağlamaktadır. B1, B2, B3, B5, B6, B12, Folik Asit, C vitaminleri ile Demir, İyot mineralleri, enerji oluşum metabolizmasının normal fonksiyonlarının düzenlenmesine katkı sağlar. B6, B12, D ve C vitaminleri ile Çinko, Demir, Selenyum mineralleri bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına yardımcı olur. IFOS tarafından kalite onaylıdır. GMP sertifikası bulunmaktadır.

Ocean Daily One Energy 100

Score: 80%

9
2
9

Ocean Daily One Energy

Ocean Daily One Energy, tablet formundadır ve Koenzim Q10, ginseng içeren takviye gıdadır. Günde yalnızca 1 adet tok karnına olacak şekilde kullanılması önerilmektedir.

Ocean Daily One Energy’nin her bir tabletinde 25 farklı çeşitte mikrobesin içeren çok kapsamlı bir  multivitamin gıda takviyesidir.

Ocean Daily içinde ; C vitamini, B1, B2, B3, B5, B12 vitaminleri ile demir, magnezyum ve kalsiyum bulunur ve enerji oluşum metabolizmasının normal fonksiyonlarına katkı sağlar. İçeriğindeki A, C, D, B6, B12, Folik asit vitaminleri ile çinko, bakır ve demir bağışıklık sisteminin normal bağışıklık sistemine katkıda bulunur. A vitamini, göz sağlığı ve normal göz fonksiyonlarının görme yetisinin korunmasını sağlar, destekler. B12 vitamini, kırmızı kan hücrelerinin normal fonksiyonlarına katkıda bulunmaktadır. İçeriğindeki C vitamini, kemiklerde kollajen oluşumuna katkı sağlayarak normal fonksiyonların korunmasına katkıda bulunur. D vitamini, kas fonksiyonlarının korunmasını sağlamaktadır. Yorgunluk ve bitkinliğin azaltılması için içeriğinde magnezyum bulunur.

Cam şişesinin içerisinde 30 adet tablet Ocean Daily One Energy bulunmaktadır.

Zade Vital Multivitamin 100

Score: 78%

8
2
10

Zade Vital Multivitamin

Zade Vital Multivitamin, glüten, GDO, aspartam, domuz katkı maddeleri, laktoz, koruyucu madde ve renklendirici boyalar bulundurmamaktadır. Yetişkin bireylerin gün içinde yalnızca 1 adet kapsül tüketmesi tavsiye edilmektedir.

Zade Vital Multivitamin L-karnitin, Koenzim Q10, Panax Ginseng, 13 vitamin ve 9 mineral içeren, yetişkinler için özel olarak üretilmiş bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan Quatrefolic, patentli bir folattır.

Zade Vital Multivitamin GMP standartlarında üretilmiştir, Helal ve Koşer sertfikası bulunmaktadır. C vitamini, Bakır, Biotin ve Mangan, enerji oluşum metabolizmasının normal oluşumuna katkı sağlamaktadır. C vitamini, B12 vitamini, B6 vitamini, A vitamini, Bakır, Selenyum ve Folat, bağışıklık sistemine yardımcı olmaktadır. C vitamini, B12 vitamini, B6 vitamini ve Folat yorgunluk ve bitkinlik faktörlerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. C vitamini sayesinde demir emilimi artmaktadır. Biotin normal saç, mukoza ve cildin korunmasında etkili bir elemandır. Selenyum normal saç ve tırnağın korunmasını sağlar. Krom, makro besin öğeleri metabolizmasının normal fonksiyonlarına katkıda bulunmaktadır. Folat, kan oluşumunda, ve homosistein metabolizsmasına katkıda bulunmaktadır.

GMP standartlarında üretimi yapılmış olup, Helal ve Koşer sertfikalı takviye üründür.

OmePa VM 100

Score: 71%

6
2
11

OmePa VM

İçinde patentli folik asit ve B12 bulunan OmePa VM, anne adaylarının kullanımına uygun bir şekilde formülize edilmiştir. Omega-3, multivitamin ve mineraller bulunur ve destek sağlar. İçerdiği folik asit, Metilfolat, B12 vitamini ise Metilkobalamin formunda bulunmaktadır. Metilkobalamin, B12 vitamininin vücut tarafından dönüşüme ihtiyaç duymaz ve direkt olarak emilime hazır aktif formundadır.

OmePa VM içeriğinde aspartam, domuz katkı maddeleri, GDO, koruyucu maddeler ve glüten bulunmamaktadır. Takviye folik asit alımı, anne adayının folat düzeyini artırır. Düşük folat seviyesi, fetüsün gelişiminde nöral tüp kusurları için ciddi bir risk faktörü oluşturmaktadır. Dokosahekzaenoik asit (DHA)’in anneler tarafından alınması fetüsun ve emzrilen bebeğin normal beyin ve normal göz gelişimine yardımcı olmaktadır. Blister ambalajı ile hijyenik bir kullanım sağlar.

Hamileler için Omega-3 desteği bulundurur. B6, B12 vitaminleri ve Demir kırmızı kan hücrelerinin oluşumunda rol oynamaktadır. B1, B2, B3, B5, B6, B12, Folik Asit, C vitaminleri ile Demir, İyot mineralleri enerji oluşum metabolizmasının normal fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunmaktadır. B6, B12, D ve C vitaminleri ile Çinko, Demir, Selenyum mineralleri normal bağışıklık sisteminin korunmasında rol almaktadır. gebelikten en az 1 ay öncesi ve 3 ay sonrasına kadar takviye olarak günlük 400 µg folik asit alındığında faydalı etkisinin sağlandığı görülecektir.

iMom Omega 100

Score: 63%

6
3
12

iMom Omega

İMom Omega, anne adaylarınının kullanımı için uygun bir gıda takviyesidir. 4. Nesil folatın biyoyararlılığı yüksektir ve içeriğinde Omega-3, vitamin, mineral, folik asit bir arada bulunmaktadır.

İçeriğinde aspartam, domuz katkı maddeleri, GDO, glüten, laktoz ve koruyucu madde bulundurmamaktadır. Takviye folik asit alımı, anne adayının folat düzeyini artırır. Düşük folat seviyesi, fetüsün gelişiminde nöral tüp kusurları için ciddi bir risk faktörü oluşturmaktadır. İMom Omega içerisindek, etken maddelerin yararları, B6, B12, D vitaminleri ile Çinko, Demir, Selenyum mineralleri bağışıklık sisteminin güçlenmesinde önemli bir faktör olarak ortaya çıkmaktadır. B1, B2, B3, B5, B6, B12, Folik Asit ve Demir, İyot mineralleri enerji oluşum metabolizmasının normal fonksiyonlarına yardımcı olmaktadır. B6, B12 vitaminleri ve Demir kırmızı kan hücrelerinin oluşumu için önemlidir ve iMom Omega içerisinde bolca bulunmaktadır.

Dokosahekzaenoik asit (DHA)’in anneler tarafından alınması fetüsun ve emzrilen bebeğin normal beyin ve normal göz gelişimine yardımcı olmaktadır.

Gebelikten en az 1 ay öncesi ve 3 ay sonrasına kadar takviye olarak günde 400 µg folik asit alındığında faydalı etki sağladığı görülecektir. Ürün İtalya’dan ithal gelmektedir. 9 vitamin ve 5 mineralden oluşmaktadır.

Pharmaton 60 100

Score: 50%

4
3
13

Pharmaton 60

Pharmaton kapsülü yetişkinler günde tercihen yemeklerden sonra yalnızca 1 kere almalıdır. Multivitamin ve mineral içeriğinin yanında Ginseng G115 bulundurmaktadır.

İçerisinde, aspartam, glüten, domuz katkı maddeleri ve GDO bulundurmamaktadır. A vitamini, B12, B1, B2, B3, B6, C vitamini, D vitamini, E vitamini, B7 vitamini ( biotin ) ve B9 vitamini ( folik asit ) bulundurmaktadır. Bakır, demir, çinko, kalsiyum, manganez ve selenyum olmak üzere 6 adet minerali içeriğinde bulundurmaktadır.

İlave bileşen olarak Ginseng G115 ve soya lesitini mevcuttur. Bu takviye edici ürün, kapsül formda üretilmiştir ve satış sunulmuştur. Kapsül kaynağı olarak sığır jelatini kullanılmış olup vejetaryenler için uygun değildir. Belirtilen doz dışına çıkılmaması önerilir.

Supradyn All 100

Score: 50%

3
2
14

Supradyn All

Supradyn All Day, tablet formdadır. Bir kutusunda 60 adet tablet bulunmaktadır. İlave olarak, içeriğinde koenzim q10 ve 13 vitamin ile 9 mineralden oluşmaktadır. A vitamini, B12, B1, B2, B3, B6 vitaminleri, C, D, E vitaminleri, K vitamini, Folik asit ve biotin bulundurmaktadır.

Mineral içeriği olarak, bakır, çinko, demir, iyot, kalsiyum, magnezyum, manganez, molibden, selenyum bulunmaktadır. Koenzim Q10 ilave bileşenidir. Her gün 1 adet tablet Supradyn All Day alınması önerilir.

1 bardak su ile tüketiniz. İçeriğinde aspartam, GDO, domuz katkı maddesi, et ürünleri ve glüten bulunmamaktadır.

Vitabiotics Wellwoman 100

Score: 33%

2
2
15

Vitabiotics Wellwoman

Vitabiotics Wellwoman Original, kadınlara özel üretilmiş formülde bir takviye edici multivitamin gıdasıdır. 11 yaş ve üzeri yaştaki yetişkinlerde kullanıma uygun üründür. Günde 2 tane tablet alınması önerilmektedir. Bitkisel destekli bir içeriğe sahiptir.

İçeriğinde glüten, aspartam, GDO, domuz katkı maddeleri, et ürünleri, katkı maddeleri ve laktoz bulunmamaktadır. 12 vitamin ve 7 mineral bulunduran Vitabiotics Wellwoman Original’in içeriği çuha çiçeği yağı ve hodan yağı gibi kadınlar için yararlı olduğu bilinen bitkilerin ekstreleriyle desteklenmiş formundadır. Kırmızı kan hücreleri ve hemoglabinin oluşumuna katkı sağlayan demir bulunur. İçerisindeki biotin ve çinko, saçların ve cildin normal fonksiyonları için yararlıdır.

Selenyum ile çinko tırnakların korunmasında rol oynamaktadır. Vitamin B2,B5,B6,B12,C, Magnezyum ve Folik Asidin yorgunluk ve bitkinlik gibi faktörlerin azalmasını sağlayacak etkileri bulunmaktadır. Vitamin C,D,B6,B12,Selenyum,Demir,Bakır,Çinko ve Folik Asit bağışıklık sisteminin fonksiyonlarının normal kalmasını sağlamayarak desteklemektedir.

Vitamin B2,B6,C,B12,Bakır,Biotin ve Magnezyum enerji oluşum metabolizmasının normal oluşumuna katkı sağlamaktadır. Hem vegan hem de vejetaryen kullanımı için uygun bir takviye gıdadır.

NBL Immuno Formula 100

Score: 33%

1
2
16

NBL Immuno Formula

Çinko, Demir mineralleri normal bağışıklık sistemine katkıda bulunur. B2, B3, B5, B6, C vitaminleri ve Demir yorgunluk ve bitkinlik gibi fonksiyonların azalmasında rol oynar. A, B2 vitaminleri ve Çinko normal göz sağlığı ve görme yetisinin korunmasında önemli bir faktördür.

A, B2, B3 vitaminleri ve Çinko ile normal cildin korunmasında yardımcı ögedir.NBL Immuno Formula, tablet formunda üretiliğ satışa sunulmuştur. Multimineral takviyeli ve 12 vitamin 7 mineral içeren gıda takviyesidir. Beta Glukan, Koenzim Q-10, Selenyum ve Ginseng başta olmak üzere 12 Vitamin, 7 mineral bağışıklık sistemine ve enerji metabolizmasına katkıda bulunmaktadır. NBL Immuno Formula içerisindeki C ve B kompleks vitaminleri ile Bakır, Demir mineralleri enerji oluşum metabolizmasına yardım etmektedir. 

    Yorum Yapılmamış

    İlk yorumu sen yapmaya ne dersin?