En İyi Bebek Yatağı Markaları

By oskan | Posted in Alışveriş | Views
En İyi Bebek Yatağı Markaları
Bebek sahibi olacak ailelerin bebekler için arayışa girdikleri en önemli eşyalar arasında bebek yatakları yer alır. Bebek yataklarının iyi ve kaliteli olanını seçmek isterler. Çünkü bu sayede bebeklerinin sağlıklı ve rahat bir uyku çekerek rahat uyumalarını isterler. Günümüzde bebek yatağı üretimi yapan pek çok marka vardır. Ancak bu markalar arasında en iyisi hangisidir seçmek için bazı kriterlere bakmak gerekir. Kriterlerin araştırılması zaman kaybettireceği için bebek sahiplerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla en iyi bebek yatağı markaları listesi hazırladık.

Yataş Bedding Bebek Yatağı 100

Score: 95%

95
5
1

Yataş Bedding Bebek Yatağı

Bebekler için en iyi yataklar arayan ailelerin seçebileceği en iyi markalardan biri Yataş Bedding’tir. Yataş ürünleri kalitesi ve kullanışlılığı sebebiyle tercih edilirler. Bebekler düşünülerek üretilen marka yatakları bebeklerin deliksiz bir uyku uyumasını sağlarlar. Ayrıca markanın yataklarının bebeklerin sağlığını tehlikeye atmayacak malzemelerden üretilmesi ailelerin yataklara güven duymasını sağlar.

Yataş Bedding’e ait en iyi bebek yatağı çeşitleri şunlardır;

● Agu bebek yatağı

● Milky comfy dht bebek yatağı

● Minipo pocket yaylı yatak

● Baby blue star yaylı yatak

● Dream baby yaylı yatak

Bu yataklar bebeklerin uykularının bölünmesine engel olur. Ayrıca markanın yatakları arasında bebeklerin hareketlerine uyumlu olan yataklarında olması bebeklerin hareket değişiklikleri sebebiyle rahatsız olmalarını engelle

Yatsan Bebek Yatağı 100

Score: 84%

68
13
2

Yatsan Bebek Yatağı

Yatsan markası da bebeklerin sağlıklı büyümelerine ve rahat uyku çekmelerine yardımcı olmak amacıyla kaliteli malzemeleri kullanarak üretim yapar. Markaya ait bebek yatağı modelleri happy, jou jou, popcorn ve bonbon modelleridir. Bu yatakların genel özelliği pamuk ve yünden oluşan yüzeyleridir. Bu yüzeyleri sayesinde yataklar hem kış hem de yaz aylarında kullanılabilirler. Yaz aylarında pamuklu yüzeylerin kış aylarında ise yün yüzeylerin kullanılması idealdir. Ayrıca yataklar ortopedik oldukları için bebeklerin gece uyanma sıklığının azalmasını ve dolayısıyla rahat uyumalarını sağlarlar.

 

İşbir Bebek Yatağı 100

Score: 83%

75
15
3

İşbir Bebek Yatağı

En iyi bebek yatakları arasında İşbir’e ait olan bebek yatakları da vardır. İşbir bebek yatakları coco dream baby, kardelen, baby bed, allerban ve mina bebek yataklarıdır. Coco dream baby, bebek yatağı Hindistan cevizi liflerinden üretilmiş olan yataktır. Bu sebeple bebekler doğal malzemelerden üretilmiş yataklarda uyurlar. Ayrıca yatak hava alabilmesi ve yumuşak yapısının etkisiyle bebeklerin deliksiz bir uyku uyumasını sağlar.

Bambi Bebek Yatağı 100

Score: 81%

79
20
4

Bambi Bebek Yatağı

Yatak markaları arasında en iyisi sayılabilecek Bambi’nin bebekler için ürettiği yataklarda ailelerin tercih edebilecekleri en kaliteli yataklardandır. Bu markaya ait olan bebek yatağı ise Bambi Luna’dır. Bambi Luna hava geçirgen özelliği olan bir yataktır ve bu özelliğini yatakta bulunan air kumaş sayesinde yapar. Hava geçirgen olması sayesinde bebeklerin hareketleri esnasında hava sirkülasyonu sağlar ve onların hijyenik bir hava sahip ortamda uyumlarına yardımcı olur. Ayrıca yatak içerisinde probiyotikler bulunur. Bu probiyotikler yatakta mantar ve küf oluşumunu engelleyerek bebeklerini sağlıklı uyku almalarına yardımcı olur. Ayrıca yatak üzerinde bulunan kumaşın çıkartılma özelliği bulunuyor. Bu sayede kumaş kirlendiği zaman yıkanabiliyor.

Wellmatt Bebek Yatağı 100

Score: 75%

68
23
5

Wellmatt Bebek Yatağı

Bebeklerin rahat bir uyku alabilmesi için tercih edilebilecek bebek yatakları Wellmatt ürünleri arasında bulunabilir. Wellmatt yarı ortopedik özelliğe sahip yataklardır ve bu özellikleri sayesinde bebeklerin kemik gelişimine yardımcı olurlar. Ayrıca markanın yatakları pamuk gibi doğal malzemelerden üretildiği için bebekler hijyenik ve sağlıklı yataklarda uyuyabilirler.

Çift taraflı kullanıma uygun olan bu yataklar ayrıca bakteri barındırmazlar. Bu sebeple de bebeklerin bakteri kaynaklı rahatsızlanmalarının önüne geçerler. Ayrıca Wellmatt bebek yataklarının diğer özelliği %100 pamuklu olan kılıflarıdır. Bu kılıflar sayesinde yataklar hava alır ve bu da bebeklerin yatağı her mevsim kullanabilmesini sağlar.

İdaş Bebek Yatağı 100

Score: 70%

51
21
6

İdaş Bebek Yatağı

Bebekleri için en iyisini düşünen ailelerin satın alabileceği yatak markaları arasında İdaş’ta yer alır. İdaş bebeklerin konforunu düşünerek bebek yatakları üretir ve uygun fiyatlar karşılığında satış yapar. İdaş’a ait olan İdaş Goody bebek yatağı sıvıyı geçirmez. Bu sayede yatağın kirlenmesi gibi bir durum söz konusu olmaz ve aileler zorluk yaşamazlar. Ayrıca İdaş Goody ve diğer bebek yataklarının çift taraflı kullanılabilme özelliği vardır. Bu sayede de yataklar daha uzun süre temizlik ihtiyacı duyulmadan kullanılabilirler. İdaş’ın Goody dışındaki en iyi modelleri ise Dreamy ve Candy yatak modelleridir.

Maxi Cosi Bebek Yatağı 100

Score: 64%

49
27
7

Maxi Cosi Bebek Yatağı

Maxi Cosi bebek yatakları ailelerin tercih edebilecekleri en iyi yataklardandır. Bu yataklar organik malzemelerin kullanılmasıyla üretilmiştir. Bu sebeple de bebeklerin rahat bir uyku ve zaman geçirmelerini sağlarlar.

Maxi Cosi markasına ait en kaliteli bebek yatağı türleri ise şunlardır; Milky yaylı yatak, sweet baby cotton yaylı yatak ve organik cotton yaylı yataklardır. Markanın bebek yatakları örme pamuk kumaş kullanılarak üretilmiş olan yataklardır. Ayrıca yapıları elastiktir ve çökmeye karşı dayanıklılık gösterir. Bu sayede de yataklar uzun süre kaliteli bir şekilde kullanılabilir.

Maxi Cosi Milky yaylı yatak ise süt liflerinden üretildiği için bebeğin nem oranının korunmasını sağlar. Markaya ait yataklarda dht yay sisteminin bulunması sayesinde ise bebeklerin omurga gelişimi doğru bir şekilde gerçekleşebilir.

 • Songül Arçe (visitor)
  2020-11-23

  1
  Bebek yatağında benim sıralamam şu şekilde. 1- Yataş 2- İşbir 3- İdaş 4-Bambi 5-Kanz
 • Salan (visitor)
  2020-09-03

  0
  Yatak konusunda işbir ve yataş haricine güvenmem. Bu iki firmanın ürünlerini gözü kapalı alabilirim. Fiyat konusunda üst modeller olduğu gibi düşük fiyatlı ürünlerde var bu firmaların yani deyim yerindeyse her bütçeye uygun ürünleri mevcut.
 • Bean (visitor)
  2020-09-25

  0
  Benim tercihim Yataş Milky Comfy oldu. Nedenine gelince süt liftlerinden yapılmış kumaşının bebeğine zarar vermeyeceği düşüncesindeyim. Birde yatağın bir yönü 0-2 yaş için tasarlanmış diğer yüzü ise 3-6 yaş arası yani 1 kere yatak satın aldığınız zaman çocuğunuz okul çağına gelinceye kadar kullanabiliyorsunuz.
 • meeliha (visitor)
  2020-11-01

  0
  Yataş Bedding Ninni Sünger yatak tercih ettim yaylı yatakların bebekler için uygun olmadığını düşünüyorum. Zaten bir kaç kg bebek yatacak ama sünger o şekilde değil. Hem bebeklerin omurga sağlığı için sert sünger öneriliyor.
 • Zeliha İnal (visitor)
  2020-11-10

  0
  Wellmatt ve Maxi Cosi marka olarak çok bilinmemesine karşı fiyatları bana göre yüksek. Yataş Milky Comfy 590TL hemen hemen aynı özelliklerdeki Maxi-Cosi Milky 630TL yani daha yüksek fiyata neden daha az bilinen Maxi-Cosi almalıyım.
 • Daha Fazla Yorum